28 травня – початок навчання в школі яхтингу RLsailing в новому форматі

Вітрильна школа RLsailing професійно навчає яхтових капітанів з 2010 року і сертифікована видавати міжнародні ліцензії шкіпера за програмою International Yacht Training. Сертифікати IYT визнаються всіма чартерними компаніями світу і дають можливість брати в оренду яхту до 24 метрів довжиною.

28 травня стартує новий формат навчання в школі яхтингу RLsailing – ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС ONLINE + ПРАКТИКА В КИЄВІ

Теоретичний курс охоплює 16 тем, і складається з 12 занять по 3 академічні години. Лекції проходять в форматі онлайн-трансляцій, які передбачають живе спілкування з лектором під час заняття. Записи лекцій доступні для повторного перегляду і підготовки до іспиту. Студенти отримують конспекти лекцій з унікальними матеріалами і в процесі навчання проходять тести з усіх тем.

Безумовною перевагою навчання в режимі прямих трансляцій є те, що тепер студентам не потрібно витрачати час на те щоб дістатися до аудиторії в годину пік і можна займатися в зручному для себе місці, а заощаджений час використовувати на практичні заняття в Києві.

Практика в Києві проводиться школою з 2010 року. Школа має свій флот сучасних парусно-моторних яхт. Заняття проводять сертифіковані інструктори. Гнучкий розклад тренувань, заняття у зручний час, як в будні дні, так і в вихідні, дозволить максимально швидко і ефективно отримати практичний досвід управління яхтою.

Пройди теорію і практику зараз, щоб восени відправитися в чартер, скласти іспити і отримати права шкіпера!