Альтернативний те

НАШ ФЛОТ

Kyiv Racing Yacht Club володіє флотом сучасних вітрильних човнів Platu25, що мають ідеальні розміри для ходіння в акваторії Дніпра – завдяки осадці та висоті щогли. Ці сучасні, швидкі  монотипні човни здатні подарувати екіпажу значну дозу адреналіну на воді.

Родіон Лука, командор KRYC:
«До вибору човнів ми підійшли грунтовно та переглянули багато варіантів … І  мій досвід, більш ніж 30 річний, та досвід моєї команди підказав: Platu25 – це найоптимальніший варіант. Човен на 5-6 чоловік, швидкий, виходить на режим гліссирування. Сучасна ергономіка кокпіта та палуби, великий, класичний спінакер. Човен ідеально вписується в акваторію Дніпра та Київського водосховища – основного району перебування нашого флоту. При необхідності, човен може перевозитися на трейлері, що значно розширює географію нашої участі в різних вітрильних подіях. До того ж цей клас-монотип досить популярний у світі та має щільний календар перегонів. В класі проводиться навідь Чемпіонат світу »

Флот Kyiv Racing Yacht Club комплектується абсолютно ідентичним обладнанням і вітрилами від одного виробника. Персонал служби технічної підтримки клубу здійснює однакові базові налаштування і прискіпливо стежить за тим, щоб вага всіх човнів флоту залишався однаковим. Так само, техперсонал оперативно реагує і усуває всі технічні проблеми, що виникають на воді.

Все це дозволяє брати участь у перегонах без застосування недосконалих систем гандикапу і в першу чергу в повній мірі проявити себе екіпажем виключно зі спортивного боку.

Більш того, тепер для участі в гонках не обов’язково ставати власником човна і нести витрати на обслуговування, стоянку, підготовку матеріальної частини та регламентні роботи. 100% свого часу ви використовуєте перебуваючи під вітрилом.

Ви отримуєте повністю готовий до тренувань та перегонів човен.
Вам лишається лише брати старт та перемагати!!!