Альтернативний те

Про клуб

Ідея створення Kyiv Racing Yacht Club – стерти стереотипи про те, що вітрильний спорт дорогий і недоступний. Це було б дійсно так, якщо підходити до ходіння під вітрилом з боку індивідуального володіння яхтою. У кожного власника яхти є два найщасливіших дня: день, коли він купив човен і день, коли він його продав … 80% часу власник витрачає на обслуговування та підготовку до виходу на водойму, і лише 20% на ходіння під вітрилом.

Kyiv Racing Yacht Club створив умови для занять яхтингом людям, у яких немає часу купувати і обслуговувати особисті яхти. Адже далеко не кожен може дозволити собі в першу чергу за часовими рамками приділяти своєму хобі стільки часу скільки б хотілося. Прийшовши в наш клуб, ви можете як орендувати підготовлену для вас яхту для прогулянки або участі в регаті, так і просто пройтися під вітрилом в складі екіпажу таких же любителів яхтингу як ви.

Kiev Racing Yacht Club має власний флот вітрильних яхт Platu 25. Човни ідеальних розмірів для плавання на акваторії Дніпра та дніпровських водосховищ. Завдяки оптимальному балансу яхта Platu25 виявилася найбільш рентабельною, що дозволяє любителям вітрила ходити на яхті за ціною занять у фітнес-центрі, при цьому, не витрачати час і гроші на нескінченне технічне обслуговування матеріальної частини.
Човни абсолютно однакові за швидкісними якостями. Це дозволяє проводити гонки, що виключають застосування недосконалих систем гандикапів. Вирішальне значення для результату набуває мистецтво управління яхтою і робота екіпажу.

Вже традиційними стали проведені Клубом аматорські регати: Кубок Київського Гоночного Яхт-Клубу, що складається з 5 етапів та Full Moon Race – регата, що проводиться на заході  сонця кожен повний місяць. Крім того, Клуб проводить національні регати, такі як чемпіонат Києва та чемпіонат України.
Регати, що проводяться Клубом, не обмежуються гонками на воді. Берегова програма кожного заходу передбачає спілкування в невимушеній обстановці людей, захоплених яхтингом.

Крім того, багато любителів бажали б частіше спілкуватися з зірками і професіоналами вітрильного спорту, мати можливість брати участь в регатах не тільки клубного і національного рівня, а й міжнародного. Ми створюємо можливість об’єднуватися в команди, в складі яких призери та чемпіони Олімпійських ігор і чемпіонатів світу в процесі гонок діляться досвідом і проводять майстер-класи.
Команди клубу постійно беруть участь і перемагають у великих міжнародних регатах: Fastnet Race, Heineken Regatta (Кариби), Marmaris International Race Week (Туреччина), Кубок Короля Таїланду, чемпіонати світу та Європи.